Представлено 6 товаров

Показать 9 12 18 24

Комплект книг “В оточенні ідіотів”, “В оточенні психопатів”

Цена: 259 грн
Комплект книг "В оточенні ідіотів", "В оточенні психопатів" складається з двох книг:
  1. "В оточенні ідіотів"
  2. "В оточенні психопатів"
В корзину

В оточенні психопатів або Як уникнути маніпуляцій з боку інших

Цена: 135 грн
Автор винайшов свою модель поділу людей на психологічні типи, на чотири кольори за логікою поведінки і темпераментом. Проте є люди, яких не можна віднести до жодного типу. Йдеться про психопатів, з якими потрібно поводитися вкрай обережно. Нова книга Томаса Еріксона дає відповіді на питання: що твориться в голові психопата і чим він відрізняється від інших людей; як «вирахувати» психопата; як захиститися від його маніпуляцій? Звичайно, не кожен психопат є божевільним серійним убивцею. Але більшість з них — серед нас: у вашому районі, на роботі або навіть у вашій родині. Настав час раз і назавжди дізнатися, як вони маніпулюють вами, — поки не стало надто пізно! "В оточенні ідіотів"
В корзину

В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти

Цена: 135 грн
Чому одних людей ми розуміємо з півслова, а інших не розуміємо взагалі? Чому дуже успішні люди інколи здаються нам ідіотами і психопатами? Як подивитися на себе очима інших людей і навчитися розуміти навіть тих, хто на нас абсолютно не схожий? Книга допомагає краще сприймати людей з різними типами поведінки й ефективно з ними спілкуватись і може стати настільною для керівників, психологів, менеджерів усіх рівнів. "В оточенні психопатів"
В корзину

Кругом одни психопаты. Кто они такие и как не поддаваться на их манипуляции?

Цена: 119 грн
Речь о психопате, с которым скандинавский журналист и писатель столкнулся во время одного из своих выступлений. Короткое общение настолько поразило Эриксона, что он взялся написать продолжение вышедшего ранее бестселлера "Кругом одни идиоты". Если в первой книге автор описывает четыре цветовых типа человеческих характеров, то в этой добавляет к ним пятый тип - психопатов. Благодаря этой книге вы узнаете:
  • что творится в головах психопатов;
  • как их вычислить среди своих знакомых;
  • в чем уязвимость для психопатов каждого из четырех цветовых типов;
  • как оградить себя от воздействия людей с психопатическим радикалом личности.
В корзину

Кругом одни идиоты

Цена: 119 грн
Пусть вас не вводит в заблуждение название книги. На самом деле под шутливой обложкой скрывается бестселлер шведского психолога Томаса Эриксона. “Кругом одни идиоты. Если вам так кажется, возможно, вам не кажется” - настольная книга руководителей, практикующих психологов, менеджеров разных уровней.  
В корзину

Комплект книг “Кругом одни психопаты”, “Кругом одни идиоты”

Цена: 208 грн
Комплект книг "Кругом одни психопаты", "Кругом одни идиоты" состоит из двух книг:
  1. «Кругом одни идиоты» - эта книга поможет наладить мосты с окружающими и стать намного терпимее к тем, кто представляет собой полную вам противоположность.
  2. «Кругом одни психопаты» - в первой книге автор описывает четыре цветовых типа человеческих характеров, то в этой добавляет к ним пятый тип — психопатов.
 
В корзину