Showing all 6 results

Показать 9 12 18 24

Антихрупкость (уцінка)

Цена: Original price was: 235 грн.Current price is: 195 грн.
Ця книга знаходиться в розділі УЦІНКА, оскільки є пошкодження (на якість сторінок та читання не впливає):
  • трохи пошкоджена обкладинка (фото)
Детальні фото можемо зробити за Вашим запитом.

Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті

Цена: 209 грн
Антикрихкість - це мудрий оракул, що допомагає кожному з нас зорієнтуватися у своєму майбутньому. Тут віртуозно переплетені такі теми, як прийняття життєво важливих рішень, метод спроб та помилок, оцінка ризику, інновації, політика, освіта, війна, особисті фінанси, економічні системи та медицина. «Талеб перевернув мій світогляд. я подивився на світ іншими очима…»

Чорний лебідь

Цена: 209 грн
Цілком очевидно, що життя — це сумарний ефект небагатьох важливих потрясінь. Згадайте своє життя. Перерахуйте важливі події й технологічні винаходи, що припали на ваш вік, і порівняйте з колись напрогнозованим. Скільки їх «приїхало за розкладом»? Подивіться на особисте життя, згадайте, як вибирали професію, зустріли свою половинку, емігрували, стикнулися зі зрадою, несподівано розбагатіли або впали у злидні. Чи часто ці події відбувалися за планом? Малоймовірну подію, яка справляє колосальний ефект, колишній трейдер Насім Талеб влучно називав Чорним лебедем.

Черный лебедь. Под знаком непредсказуемости

Цена: 279 грн
«Черный лебедь…» – это книга обо всем. Охватить весь котел человеческой экономики и указать на его основополагающие шестеренки – дело для незаурядного ума. Сама личность автора – ливанца, выпускника Сорбонны и американского бизнесмена по совместительству – главная причина, почему эта книга такая, какая есть. Чтобы по-особенному увидеть окружающую жизнь, нужно быть особенным.