Showing all 10 results

Показать 9 12 18 24

Спогади про життя після життя. Життя між життям

Цена: 162 грн
Книга "Спогади про життя після життя" відомого гіпнотерапевта Майкла Ньютона є продовженням сенсаційних досліджень життя після смерті, опублікованих стали світовими бестселерами книгах "Мандрівки душі" і "Призначення Душі". Завдяки цим книгам сучасному людству вперше стала доступна, достовірна, детальна наукова інформація про те, що відбувається з людиною після смерті. Те, що в ній описується, остаточно знімає завісу таємниці з самого загадкового процесу, який чекає кожного з нас. Відкриття Майкла Ньютона неможливо переоцінити. На всьому книжковому ринку немає жодної книги, яка так ясно науково і сучасно описує життя після життя.

Призначення Душі. Життя між життями

Цена: 209 грн
Книга "Призначення Душі" відомого гіпнотерапевта Майкла Ньютона є продовженням сенсаційних досліджень життя після смерті, опублікованих стала світовим бестселером книзі "Подорожі Душі". Книга "Призначення Душі", як і попередня книга, заснована не на теоретичних вигадках і легендах давнину, а на реальному, науковому, практичному досвіді. Ця книга допоможе кожному з нас знайти своє місце в цьому житті і реалізувати себе з максимальною користю для душі, зрозуміти своє істинне призначення не тільки в короткому проміжку часу, що називається життям, а в безмежній вічності. "Мандрівки душі" Комплект книг “Мандрівки душі”, “Призначення Душі”

Путешествия души

Цена: Original price was: 195 грн.Current price is: 149 грн.
Прочтя эту книгу, можно взглянуть с иной стороны на тему смерти. Так пациенты Майкла Ньютона рассказали ему о том, как перевоплощается душа, кто является проводником ее в загробном мире, что ждет нашу душу там. Его гипнотерапия позволяет узнать, что каждый человек сам выбирает себе тело, в котором хочет воплотиться, профессию, страну и даже врагов. Таким образом, утверждает автор, смерть – это не ужасное наказание, а переход в другую, лучшую жизнь.

Предназначение души

Цена: Original price was: 159 грн.Current price is: 157 грн.
Что такое душа? Для чего она присутствует в человеческом теле на Земле? Куда она попадает после смерти? И есть ли она вообще или это что-то выдуманное? На эти вопросы Майкл Ньютон постарался ответить в своей книге «Предназначение Души». В ней он излагает свой взгляд на проблему существования человека в этом и загробном мире. Его взгляд сильно отличается от принятого в классической науке. При этом под ним имеется весьма серьезный фундамент.  

Комплект книг: “Путешествия души”, “Предназначение души”

Цена: Original price was: 329 грн.Current price is: 272 грн.
Комплект книг: "Путешествия души", "Предназначение души" состоит из двух книг: "Путешествия души" "Предназначение души"