Представлено 6 товаров

Показать 9 12 18 24

Кров і попіл: Війна двох королев

Цена: 330 грн
Маківка стала не лише королевою, а й богом, проте це її геть не тішить. Хіба може вона почуватися щасливою, коли Кастіл, її споріднене серце, є бранцем Кривавої королеви? Дівчина ладна на все, аби звільнити коханого, але для цього їй доведеться переконати військову еліту Атлантії вести війну за її правилами та знайти рівновагу між особистим життям і вищою метою — звільненням Солісу від тиранії Кривавої королеви. Кастілові в полоні справді ведеться зле. Його тримають у жахливих умовах, піддають тортурам, у яких бере участь і сама Кривава королева. Однак чи не найбільше йому болить через відсутність зв’язку з Маківкою. Де вона, що з нею? І чому його рідний брат перейшов на бік Ісбет. Відповіді на ці запитання будуть дуже несподіваними...
В корзину

Тень и искры

Цена: 250 грн
Первая часть нового фэнтези-цикла «Плоть и огонь», действие которого разворачивается во Вселенной «Кровь и пепел». На Серафене Мирель с самого ее рождения лежит очень важная миссия - спасти от Гнили ее родное Королевство. Для этого девушке предстоит выйти замуж за Первозданного Смерти - высшее могущественное существо, с которым когда-то заключил договор ее предок… Но это не все, что предстоит сделать Сере. Есть еще одна более важная цель - влюбить в себя Первозданного, ослабить, а затем убить, дабы разорвать договор и спасти Королевство!
В корзину

Кров і попіл: Корона з позолочених кісток

Цена: 310 грн
Маківка — законна спадкоємиця престолу Атлантії. За законами королівства там уже давно мала б відбутися зміна влади, та дівчина зовсім не поспішає посісти трон королеви країни, якої геть не знає. Та й як їй правити королівством, у якому не всі готові змиритися з самим її існуванням? Коханий і друзі намагаються уберегти Маківку й довести, що упереджених атлантійців небагато, але вони не всемогутні. До того ж внутрішній ворог — не єдиний, що їй загрожує. Королева Солісу Ілеана, колишня опікунка і кровна родичка Маківки, досі вважає дівчину-втікачку своєю власністю, а край атлантійців — законною здобиччю. Давні таємниці, чимале військо, потужна зброя — Ілеана має чим здивувати суперників. Що Маківка зможе їй протиставити?
В корзину

Кров і попіл: Королівство плоті й вогню

Цена: 310 грн
Маківка розгублена. Все, що вона знала про світ, виявилось обманом, а людини, в яку вона закохалася, по суті, ніколи не було на світі. Їй доводиться жити серед тих, хто щиро бажає їй смерті, — і цих людей можна зрозуміти, бо Маківка ще недавно була маріонеткою їхніх непримиренних ворогів. Однак навіть у цій ситуації в дівчини з’являються несподівані союзники, а сама вона знаходить у собі дивовижні сили.
В корзину

Кров і попіл: Із крові й попелу

Цена: 290 грн
Пенеллафі Балфур, вона ж Маківка — не просто осиротіла донька багатіїв, наближених до королівської родини, а ще й Діва. Діву роками готують до важливого релігійного ритуалу, глибоко шанують і ревно стережуть, тож Маківка виросла в достатку й має все, крім особистої свободи. Вона скута жорсткими рамками правил, але нишком порушує їх усі: навчається бойових мистецтв, допомагає тим, кому пощастило менше, потай вибирається на прогулянки до міста й не тільки. Під час однієї з таких прогулянок Маківка, сховавшись під маскою, зустрічає прекрасного незнайомця. Той плутає її зі служницею, з якою в нього побачення, — розвага, про яку Діві навіть мріяти не можна. Невдовзі цей прекрасний незнайомець опиняється в замку, де живе Маківка, і стає... її новим особистим охоронцем. Дівчина, звісно, шокована. Однак це — лише початок неймовірних пригод, які спонукають її засумніватися майже в усьому, що вона знає про людство.
В корзину

Королевство плоти и огня

Цена: 219 грн
Предательство… Все, во что верила Поппи, оказалось ложью, в том числе мужчина, в которого она влюбилась. Она не знает, кем теперь является без вуали Девы. Знает только то, что для нее нет ничего опаснее, чем он. Темный. Принц Атлантии. Он хочет, чтобы она с ним сражалась, и этому приказу она рада подчиниться. Пусть он держит ее в плену, она никогда не будет ему принадлежать. Выбор…
В корзину