Представлено 6 товаров

Показать 9 12 18 24

Не мона. Відмовся від поганих звичок, віднайди силу духу і стань господарем свого життя!

Цена: 300 грн
Джен Сінсеро — авторка бестселерів і мотиваційний коуч — переконана: наші думки стають словами, наші слова стають переконаннями, наші переконання перетворюються на звички, а наші звички стають нашою реальністю. Нова книга авторки присвячена останньому й найскладнішому кроку цього ланцюжка — звичкам. Як зробити так, щоб позбутися поганих звичок і замінити їх хорошими? У своїй дотепній манері Джен Сінсеро не лише доступно пояснює це, а й мотивує читача розпочати 21-денну програму, яка допоможе зрештою змінити життя.
В корзину

Не дрейф. Припини сумніватися в собі, упевнись у своїй силі й почни жити чудовим життям!

Цена: 350 грн
Одна з найдієвіших формул, покликаних змінити життя, радить почати робити те, чого ніколи не робив, якщо хочеш отримати те, чого ніколи не мав. Саме до цього закликає й Джен Сінсеро — авторка культового бестселера, який вийшов уже в майже 30 країнах тиражем понад 1 млн примірників. Вона стверджує: щоб отримати щось нове, потрібно відмовитися від старого. І не просто стверджує, а в дотепній і зрозумілій манері пояснює, що саме потрібно зробити, аби зміни не забарилися. Скориставшись 25 рекомендаціями, поданими в книзі, читач незабаром відчує, що справді став упевненішим, забув про сумніви й змінив своє життя.
В корзину

НИ ЗЯ. Откажись от пагубных слабостей, обрети силу духа и стань хозяином своей судьбы

Цена: 129 грн
Книга "НИ ЗЯ. Откажись от пагубных слабостей, обрети силу духа и стань хозяином своей судьбы" - 21-дневный марафон по замене плохих привычек хорошими. Он работает по принципу снежного кома: каждый день Вы вводите новое для себя упражнение и продолжаете выполнять его до конца отведенного срока. В результате не только перестраиваете свою жизнь, но и получаете бешенный заряд энергии. А еще прекращаете ругать себя за маленькие слабости.
В корзину

НИ СЫ. Восточная мудрость гласит: будь уверен в своих

Цена: 129 грн
Эта книга – культовый бестселлер – дерзкая и невероятно искренняя, она заставляет проснуться, засунуть свои страхи куда подальше и начать действовать. Джен Синсеро испытала на себе все известные методики личной трансформации, выбрала 25 подходов, которые дали результат, и превратила их в систему полного преображения жизни.
В корзину