Представлено 4 товара

Показать 9 12 18 24

Лінива мама. Секрети спокою

Цена: 155 грн
Не існує мами, яка б жодного разу не гнівалася на себе чи дитину. Психологи стверджують, що гнів має руйнівну силу, незалежно від того, стримувати його чи виявляти назовні. Чи можна зберігати спокій в тих ситуаціях, коли все «кипить всередині»? Як боротися з істериками маленьких непослухів?  Як навчитися керувати власними емоціями? Цього навчає у своїй книзі «Секретів спокою…» психолог і мама Анна Бикова. Вона переконує, що лише досягнувши рівноваги та спокою, можна просто і безконфліктно вирішувати складні ситуації у взаємовідносинах із власними дітьми. Адже малюкам і підліткам потрібна спокійна мама, якій вони можуть довіряти і не боятися її емоцій
В корзину

Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»

Цена: 155 грн
Книга популярного сімейного і дитячого психолога Анни Бикової покликана допомогти батькам зробити своїх дітей щасливими. Турбота батьків є безмежною, але чи добре це? Іноді варто спинитися і дати шанс дитині вирішувати певні справи самостійно. Поглянути на дитячу поведінку з іншої сторони, спробувати інакші методи виховання, привчити дитину до самостійності – все це допоможе здійснити автор, яка не на теорії, а на практиці зі своїми дітьми випробувала різноманітні способи виховання. Доповнюють книгу малюнки у скрайбінг-манері.
В корзину

Мой ребенок с удовольствием ходит в детский сад!

Цена: 122 грн
В этой книге вы найдете ответы на очень важные вопросы, от которых зависит – ни много ни мало – счастье ребенка, его нормальное психическое развитие: – как облегчить ребенку расставание с мамой; – как быстрее адаптироваться к детскому саду – не только ребенку, но и родителям; – как научиться спокойно реагировать на детские слезы, истерики, отсутствие аппетита, нежелание оставаться с «чужой тетей»; – что на самом деле происходит с ребенком в детском саду. А еще о важности новых трусов, постоянстве и маминых тревогах. Практический опыт, реальные истории, бесценные советы!
В корзину

Самостоятельный ребенок или Как стать «ленивой мамой»

Цена: 119 грн
Зачастую у родителей столько энергии, что её хватает, чтобы проживать жизнь ещё и за своих детей, участвуя во всех их делах, принимая за них решения и планируя их будущее. Но нужно ли это самим детям? Анна Быкова предлагает свой взгляд на этот вопрос Это умная и добрая книга про то, как стать хорошей мамой и научить ребенка быть самостоятельным.
В корзину